Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rtěnky, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rtěnky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rtěnky. Obrázek Rtěnky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rtěnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 000 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rtěnky patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak W zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční stromky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hřbitov ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Láska, zdarma, free, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, klipart, Rtěnky, vektor, vektorový obrázek, download, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, openOffice, Facebook, Twitter, Instagram, office, blog, avatar, dokument, dokumenty, PowerPoint, webové stránky, referáty, škola, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor RAR zdarma, obrázek Štít ke stažení nebo klipart Nigérie ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.