Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Rtěnky (Láska) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rtěnky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Rtěnky. Vektorový obrázek Rtěnky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Rtěnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 000 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Muga

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Rtěnky s ostatními na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Rtěnky patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bizon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Betonová svodidla ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Houby ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rtěnky, free, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, vektor, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, svg, obrázek, download, Rtěnky

Doporučené použití klipartu: etikety, openOffice, Instagram, časopis, profil, avatar, Adobe Illustrator, manuály, video, webové stránky, dokumenty, oznámení, plakáty, office, katalog, seminární práce, eshop

Mezi hezké kresby patří i klipart Solární dům ke stažení, klipart Větrná farma ke stažení nebo obrázek Tmavěmodré auto ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.