Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rtěnky, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rtěnky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Rtěnky. Klipart Rtěnky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rtěnky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rtěnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 000 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Muga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rtěnky je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Beránek ke stažení Podívejte se i na obrázek Jurij Gagarin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Air force one zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Láska, Rtěnky, grafika, klipart, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, svg, free, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, Facebook, dokument, kalendář, Twitter, Pinterest, referáty, Instagram, škola, články, plakáty, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lotyšsko ke stažení, klipart Hospoda ke stáhnutí nebo ilustrace Růžička zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.