Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rtěnky (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rtěnky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Rtěnky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Rtěnky ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rtěnky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 000 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Muga

Tento obrázek s názvem (Rtěnky) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Rtěnky je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kudla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 0 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Přípona CSS ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rtěnky, cliparts, vektor, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, ke stažení, Rtěnky, Láska, download, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, plakát, kalendář, PowerPoint, Pinterest, wordpress, články, plakáty, blog, diář, profil, web, avatar, inkscape, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mávající smajlík ke stažení, klipart Dudek chocholatý ke stažení nebo ilustrace Delfín ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.