Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rtěnky (Láska) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rtěnky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Rtěnky. Klipart Rtěnky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rtěnky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rtěnky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rtěnky ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 000 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Muga

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rtěnky s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Rtěnky se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční pudink ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Video projektor zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz sezení ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Rtěnky, grafika, Rtěnky, vektor, kliparty, download, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, etikety, Adobe Illustrator, Instagram, office, dokumenty, webové stránky, web, diář, textové dokumenty, PowerPoint, škola, dokument, Twitter, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Viktorie královská ke stáhnutí, vektorový obrázek Hrozen vína zdarma nebo vektorový obrázek Lektvar zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.