Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citroen 2 CV, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Citroen 2 CV. Vektorová ilustrace Citroen 2 CV je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Citroen 2 CV? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citroen 2 CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citroen 2 CV se nachází v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Láhev vína ke stažení Podívejte se i na vektor Stavitelný klíč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ortodoxní katedrála zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, vektor, cliparts, download, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, Citroen 2 CV, ke stažení, grafika, obrázek, zdarma, klipart, Citroen 2 CV

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, profil, corelDraw, textové dokumenty, články, památník, prezentace, inkscape, plakáty, pozvánky, Adobe Illustrator , dokument, webové stránky, kalendář, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Vánoční perníčky ke stažení, obrázek Zlatý kříž ke stáhnutí nebo klipart Syntetizér zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.