Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Citroen 2 CV (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Citroen 2 CV. Vektorová ilustrace Citroen 2 CV je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Citroen 2 CV v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen 2 CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: spadassin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Citroen 2 CV sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Citroen 2 CV se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuš ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované psaní ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Mandelinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, svg, free, klipart, ke stažení, cliparts, download, kliparty, Citroen 2 CV, grafika, Citroen 2 CV, zdarma, vektor, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: koláž, Instagram, tiskoviny, oznámení, prezentace, Twitter, web, Zoner Callisto, prospekty, word, památník, profil, diplomová práce, avatar, logo, dokumenty, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Zlatá rtěnka zdarma, vektor Spojené státy ke stažení nebo vektorový obrázek Květinové přáníčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.