Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citroen 2 CV (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Citroen 2 CV. Stahujte klipart Citroen 2 CV v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Citroen 2 CV? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2 CV ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: spadassin

Sdílejte klipart nazvaný Citroen 2 CV s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Citroen 2 CV patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krtek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno E zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lilek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, cliparts, free, obrázek, ke stažení, Auta, vektor, vektorový obrázek, zdarma, Citroen 2 CV, svg, download, grafika, Citroen 2 CV

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, plakáty, blog, kalendář, dokumenty, profilovka, video, corelDraw, památník, pozvánky, etikety, office, textové dokumenty, openOffice, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vánoční jmenovka ke stáhnutí, vektor Sexy černoška zdarma nebo obrázek Piškotový dort zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.