Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citroen 2 CV (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citroen 2 CV. Kreslená ilustrace Citroen 2 CV je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citroen 2 CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: spadassin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Citroen 2 CV sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Citroen 2 CV patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upírka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Luis Suárez ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žluté fazole zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, free, klipart, Citroen 2 CV, Citroen 2 CV, download, vektor, vektorový obrázek, zdarma, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, fotokniha, textové dokumenty, dokumenty, etikety, Twitter, časopis, profilovka, Facebook, dokument, PowerPoint, openOffice, referáty, web, wordpress, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Prsten zdarma, ilustrace Znak váhy ke stáhnutí nebo klipart Zlaté B ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.