Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citroen 2 CV, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení

Citroen 2 CV je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Citroen 2 CV je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citroen 2 CV lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen 2 CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Citroen 2 CV se nachází v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Velké Británie ke stažení Podívejte se i na klipart Červené O ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bandoneón zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, zdarma, download, Citroen 2 CV, obrázek, vektor, ke stažení, free, ilustrační obrázek, Citroen 2 CV, kliparty, ke stáhnutí, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, profilovka, škola, office, Twitter, inkscape, plakát, časopis, Pinterest, openOffice, corelDraw, blog, web, dokumenty, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart MKV ke stažení, ilustrace Zelená kraslice ke stáhnutí nebo vektor Mrkev zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.