Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citroen 2 CV, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Citroen 2 CV. Vektorová ilustrace Citroen 2 CV je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Citroen 2 CV? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2 CV ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Citroen 2 CV je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PCX ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pozoun zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lučištnice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Citroen 2 CV, download, klipart, ilustrace, svg, cliparts, Citroen 2 CV, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, kalendář, časopis, inkscape, textové dokumenty, památník, Pinterest, plakáty, škola, Twitter, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, profilovka, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Megafon ke stáhnutí, vektor Lyžař zdarma nebo obrázek Rudl ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.