Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citroen 2 CV, Auta nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení

Citroen 2 CV je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Citroen 2 CV je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citroen 2 CV lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen 2 CV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2 CV ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x719
1280x575
800x359
500x225
160x72

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 741 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citroen 2 CV je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Emotikon zdarma Podívejte se i na obrázek CSS soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Květinová mřížka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, free, obrázek, zdarma, kliparty, klipart, Citroen 2 CV, Citroen 2 CV, ke stažení, grafika, vektor, vektorový obrázek, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, avatar, památník, openOffice, office, dokument, dokumenty, word, fotokniha, Twitter, Instagram, plakát, kalendář, web, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jin a Jang zdarma, klipart Mobil ke stažení nebo ilustrace Delfín ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.