Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červenka obecná (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červenka obecná zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červenka obecná. Obrázek Červenka obecná je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červenka obecná zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červenka obecná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červenka obecná ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1358x1600
1086x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 596 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Červenka obecná) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Červenka obecná je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velikonoční výzdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Beznohý pirát ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žiletka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Červenka obecná, klipart, cliparts, ke stažení, Ptáci, vektor, vektorový obrázek, download, svg, zdarma, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, web, kalendář, avatar, openOffice, Pinterest, wordpress, etikety, fotokniha, eshop, články, blog, seminární práce, plakát, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Žížala ke stažení, vektor Charles Darwin ke stažení nebo obrázek Granátové jablko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.