Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červenka obecná (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červenka obecná zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červenka obecná. Stahujte klipart Červenka obecná v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červenka obecná zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červenka obecná ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červenka obecná ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1358x1600
1086x1280
679x800
424x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 596 935 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Červenka obecná s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Červenka obecná se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrkající smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Digitální znak N ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Červenka obecná, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, free, obrázek, download, Ptáci, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, office, web, památník, referáty, etikety, profilovka, škola, kalendář, diář, Twitter, blog, fotokniha, word, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Marylin Monroe ke stáhnutí, obrázek, klipart Žluté růže zdarma nebo vektorový klipart Japonka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.