Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Americký fotbal (Ostatní) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americký fotbal zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Americký fotbal. Klipart Americký fotbal je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Americký fotbal? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americký fotbal zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Americký fotbal ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americký fotbal ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 978 936 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gnokii

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Americký fotbal s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Americký fotbal patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ozubená kola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart První místo zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zahradní hadice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, vektor, ilustrace, grafika, Americký fotbal, ke stažení, klipart, svg, vektorový obrázek, Americký fotbal, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, Ostatní

Doporučené použití klipartu: diář, word, dokumenty, seminární práce, eshop, wordpress, Adobe Illustrator, Pinterest, etikety, referáty, profilovka, pozvánky, dokument, corelDraw, prezentace, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Syntezátor ke stáhnutí, vektor Vánoční vystřihovánka zdarma nebo obrázek Myška zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.