Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Americký fotbal, Ostatní zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Americký fotbal zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Americký fotbal. Kreslená ilustrace Americký fotbal je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americký fotbal zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Americký fotbal ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Americký fotbal ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 978 936 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Americký fotbal se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Steampunk srdce ke stažení Podívejte se i na klipart Windsurfing ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tulipány zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Americký fotbal, obrázek, Americký fotbal, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, free, Ostatní, download, zdarma, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokumenty, plakát, openOffice, kalendář, pozvánky, profil, Instagram, památník, webové stránky, fotokniha, web, avatar, Facebook, Twitter, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Velikonoční králíček ke stažení, ilustrace Voskovka ke stáhnutí nebo vektor Džentlmen zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.