Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čedar (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čedar zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Čedar. Klipart Čedar je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čedar? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čedar zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čedar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čedar ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 539 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Čedar můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Čedar patří do sekce Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart USB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kapr ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červivé jablko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, svg, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, Čedar, Jídlo, obrázek, zdarma, vektor, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, avatar, dokumenty, wordpress, Twitter, články, PowerPoint, etikety, eshop, památník, word, web, corelDraw, seminární práce, plakáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Gruzie ke stažení, klipart Fialový stromeček ke stažení nebo ilustrace Křepel kalifornský ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.