Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tyranosaur (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tyranosaur stahujte zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Tyranosaur. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tyranosaur nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tyranosaur? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tyranosaur zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tyranosaur ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tyranosaur ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x869
1280x695
800x434
500x271
160x87

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 703 123 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Tyranosaur? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Tyranosaur je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Krimpovací kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Emotikon duch ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zombice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, kliparty, Tyranosaur, Tyranosaur, obrázek, zdarma, cliparts, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, free, ilustrace, Zvířata

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Zoner Callisto, Pinterest, logo, referáty, vstupenky, diplomová práce, brožury, dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator, letáky, blog, word, web, office, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Cihlové srdce ke stažení, vektor Alžírsko zdarma nebo obrázek, klipart Zákaz marihuany ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.