Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gymnastka, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gymnastka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Gymnastka. Klipart Gymnastka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gymnastka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gymnastka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gymnastka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1477x1600
1182x1280
739x800
462x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 681 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gymnastka je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Běžící srdce zdarma Podívejte se i na obrázek Rtuťový teploměr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor 31.12. ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, klipart, download, free, vektor, grafika, svg, Gymnastka, Gymnastka, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, profil, web, office, webové stránky, dokumenty, fotokniha, inkscape, avatar, PowerPoint, blog, Pinterest, corelDraw, Instagram, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Malované vajíčko zdarma, klipart Vánoční rolničky ke stažení nebo ilustrace Číselný zámek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.