Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Toulcovka (Květiny) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Toulcovka zadarmo

Toulcovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Toulcovka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Toulcovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 223 068 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Toulcovka sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Toulcovka se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kytičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Radiopřijímač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Růžová srdíčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Toulcovka, download, ilustrace, Toulcovka, kliparty, obrázek, cliparts, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Květiny, free

Doporučené použití klipartu: magazín, etikety, profilovka, seminární práce, tiskoviny, vizitky, video, dokumenty, pozvánky, logo, profil, plakát, bakalářská práce, avatar, word, office, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Martin Luther zdarma, klipart Kytičky ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zamilovaní ptáci ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.