Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Toulcovka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Toulcovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Toulcovka. Pakliže si chcete obrázek Toulcovka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Toulcovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 068 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Toulcovka je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Guyana zdarma Podívejte se i na ilustrace Perníčky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Roztleskávačka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Květiny, free, ke stažení, Toulcovka, vektor, ke stáhnutí, Toulcovka, svg, ilustrace, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, openOffice, pozvánky, profil, seminární práce, dokumenty, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, památník, Facebook, avatar, web, kalendář, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Potkan zdarma, vektor Genderová srdíčka ke stažení nebo obrázek Basový klíč ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.