Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Toulcovka (Květiny) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Toulcovka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Toulcovka. Obrázek Toulcovka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Toulcovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 068 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Toulcovka? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Toulcovka patří do sekce Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Olivy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Biologické riziko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vrtáky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, svg, zdarma, ke stažení, Toulcovka, free, vektorový obrázek, Květiny, download, ilustrační obrázek, kliparty, Toulcovka, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, Twitter, corelDraw, web, word, webové stránky, fotokniha, wordpress, památník, avatar, plakát, Facebook, blog, eshop, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Burák ke stažení, ilustrace Žlutá ozdoba ke stažení nebo klipart Červený autobus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.