Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Toulcovka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Toulcovka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Toulcovka. Klipart Toulcovka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Toulcovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 068 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Toulcovka s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Toulcovka je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Cihla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žákyně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, vektor, klipart, Toulcovka, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, Květiny, Toulcovka, download, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, dokument, office, corelDraw, Adobe Illustrator, referáty, plakát, fotokniha, seminární práce, eshop, Twitter, kalendář, word, škola, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Tlamovec spící ke stáhnutí, vektorový klipart Polojasno zdarma nebo obrázek, klipart Mosambik zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.