Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Toulcovka, Květiny pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Toulcovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Toulcovka. Pakliže si chcete obrázek Toulcovka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Toulcovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toulcovka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1426x1600
1141x1280
713x800
446x500
142x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 223 068 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Toulcovka se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Kataru ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Slunečno zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Irská harfa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, Květiny, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, download, grafika, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, Toulcovka, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, pozvánky, dokument, Adobe Illustrator , Facebook, Twitter, openOffice, PowerPoint, web, profil, škola, profilovka, Pinterest, seminární práce, inkscape, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mikrofón ke stáhnutí, ilustrace Thomas Jefferson zdarma nebo vektor Davidova hvězda ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.