Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pilot (Muži) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pilot zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Pilot. Kreslená ilustrace Pilot je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pilot zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pilot ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pilot ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 561 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pilot s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Pilot se nachází v sekci Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Valentýn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá věž zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Vatikán ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pilot, Muži, ke stáhnutí, Pilot, cliparts, grafika, obrázek, free, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakáty, články, blog, inkscape, textové dokumenty, dokument, Twitter, Facebook, referáty, word, diář, openOffice, Instagram, profilovka, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Smajlík lékař ke stáhnutí, vektorový klipart Hovínko zdarma nebo obrázek, klipart Hřbitov zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.