Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anemometr (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Anemometr. Klipart Anemometr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Anemometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: HMS / kubitus

Zaujal vás náš klipart Anemometr? Potom se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Anemometr se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kukuřice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrtvola ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Alžírsko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ilustrace, Anemometr, download, free, ilustrační obrázek, Věda, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, video, wordpress, Adobe Illustrator, PowerPoint, pozvánky, inkscape, Instagram, plakáty, škola, office, profil, eshop, prezentace, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Dáma zdarma, vektorový obrázek Mešita ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Celer ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.