Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anemometr (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Anemometr. Klipart Anemometr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Anemometr? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anemometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: HMS / kubitus

Líbí se vám klipart Anemometr? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Anemometr patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cizrna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně pirát ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pohlednice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Anemometr, vektor, grafika, free, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Anemometr, download, vektorový obrázek, zdarma, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, webové stránky, časopis, plakát, dokumenty, blog, Twitter, eshop, fotokniha, Pinterest, openOffice, pozvánky, škola, památník, Facebook, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Robin Hood ke stažení, vektor Josif Stalin ke stažení nebo obrázek Kaktus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.