Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anemometr, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Anemometr. Kreslená ilustrace Anemometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anemometr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: HMS / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anemometr je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bodhrán ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Citroen DS zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Směrová růžice ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, zdarma, obrázek, Anemometr, klipart, Anemometr, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, download, vektor, grafika, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, prezentace, office, Twitter, openOffice, blog, plakáty, Instagram, plakát, textové dokumenty, fotokniha, časopis, kalendář, profil, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vozíček ke stáhnutí, vektor LCD televize zdarma nebo obrázek Smaragdová stužka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.