Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Anemometr (Věda) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Anemometr je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Anemometr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anemometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: HMS / kubitus

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Anemometr s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Anemometr patří do sekce Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 3D smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Salát ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lyra ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, Anemometr, vektor, vektorový obrázek, Anemometr, zdarma, Věda, free, download, kliparty, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, etikety, památník, články, textové dokumenty, plakáty, škola, webové stránky, web, plakát, avatar, inkscape, kalendář, profilovka, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Nekrmte trolly ke stažení, obrázek, klipart Maďarsko ke stažení nebo vektorový klipart Mapa Chorvatska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.