Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anemometr, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Anemometr. Kreslená ilustrace Anemometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Anemometr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: HMS / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Anemometr se nachází v sekci Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santova čepice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sršeň zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Fialová kopretina ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, Anemometr, Věda, zdarma, kliparty, obrázek, cliparts, download, ilustrační obrázek, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, plakáty, fotokniha, profil, web, kalendář, PowerPoint, Facebook, památník, office, dokumenty, časopis, škola, word, blog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Prak ke stáhnutí, ilustrace Silueta ježibaby zdarma nebo vektor Pánev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.