Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anemometr, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Anemometr. Kreslená ilustrace Anemometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anemometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: HMS / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Anemometr je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Profesor chemie zdarma Podívejte se i na obrázek Monster truck ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Itálie ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Anemometr, ke stáhnutí, klipart, kliparty, cliparts, svg, vektorový obrázek, free, Anemometr, ke stažení, download, zdarma, obrázek, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, webové stránky, textové dokumenty, fotokniha, word, seminární práce, prezentace, Adobe Illustrator , profil, Instagram, dokument, avatar, Twitter, kalendář, blog, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kiwi zdarma, klipart Policajt ke stažení nebo ilustrace Štětec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.