Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Anemometr (Věda) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Anemometr. Vektorový obrázek Anemometr jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Anemometr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: HMS / kubitus

Zaujal vás náš klipart Anemometr? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Anemometr se nachází v kategorii Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Skateboardista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart JFK ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Québec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, zdarma, svg, vektor, download, Anemometr, cliparts, kliparty, Anemometr, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, oznámení, letáky, seminární práce, fotokniha, magazín, tiskoviny, webové stránky, Zoner Callisto, Adobe Illustrator, Instagram, plakát, diář, vstupenky, Pinterest, katalog, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Pákové kleště zdarma, vektor Traktor zdarma nebo vektorový klipart Modrásek ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.