Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žluté slunéčko (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žluté slunéčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žluté slunéčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté slunéčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1261
1280x1009
800x631
500x394
160x126

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GR8DAN

Líbí se vám klipart Žluté slunéčko? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Žluté slunéčko se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kočička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BASH ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Nekouřit ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, svg, klipart, Žluté slunéčko, ke stáhnutí, cliparts, Žluté slunéčko, obrázek, zdarma, ilustrace, download, free, ke stažení, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, brožury, škola, referáty, profilovka, magazín, tiskoviny, inkscape, webové stránky, diář, Twitter, články, časopis, prospekty, Adobe Illustrator, eshop, manuály

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Sýr ke stažení, vektorový obrázek Digitální znak M ke stáhnutí nebo vektorový klipart Marylin Monroe ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.