Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žluté slunéčko (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Žluté slunéčko. Klipart Žluté slunéčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté slunéčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1261
1280x1009
800x631
500x394
160x126

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GR8DAN

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Žluté slunéčko s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Žluté slunéčko se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Havíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hotdog ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ford Mustang ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, klipart, Žluté slunéčko, Žluté slunéčko, zdarma, Hmyz, ke stáhnutí, free, obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, diář, Twitter, Facebook, textové dokumenty, eshop, word, časopis, památník, avatar, fotokniha, dokumenty, wordpress, inkscape, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Ukrajiny ke stažení, obrázek, klipart Reportérka ke stažení nebo vektorový klipart Tuřín ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.