Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žluté slunéčko (Hmyz) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žluté slunéčko. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Žluté slunéčko ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté slunéčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1261
1280x1009
800x631
500x394
160x126

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GR8DAN

Tento obrázek s názvem (Žluté slunéčko) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Žluté slunéčko je v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Matka Tereza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Konvalinky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Stopka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, download, ke stažení, free, zdarma, vektorový obrázek, vektor, Žluté slunéčko, cliparts, klipart, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, památník, profil, video, corelDraw, Facebook, dokumenty, textové dokumenty, wordpress, Twitter, profilovka, Adobe Illustrator, plakáty, Pinterest, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Rozhlas ke stáhnutí, ilustrace Černá vdova zdarma nebo klipart Volejbalistka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.