Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žluté slunéčko, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Žluté slunéčko. Vektorová ilustrace Žluté slunéčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté slunéčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté slunéčko ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1261
1280x1009
800x631
500x394
160x126

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 005 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GR8DAN

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žluté slunéčko je v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Komodský drak ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Rachejtle zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pěšec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, svg, download, vektor, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Žluté slunéčko, Žluté slunéčko, klipart, kliparty, Hmyz

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, Adobe Illustrator , články, inkscape, corelDraw, časopis, Twitter, škola, PowerPoint, dokument, textové dokumenty, profil, office, openOffice, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Monster truck ke stáhnutí, klipart Šipka dolů zdarma nebo ilustrace Lesní roh ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.