Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drozd šedohlavý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Drozd šedohlavý je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Download ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Bonbon zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční strom 2 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, free, grafika, Ptáci, vektor, ilustrace, download, klipart, ke stáhnutí, Drozd šedohlavý, cliparts, vektorový obrázek, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, články, office, avatar, textové dokumenty, referáty, seminární práce, Facebook, corelDraw, profilovka, inkscape, fotokniha, webové stránky, dokument, plakát, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek 2019 ke stáhnutí, klipart Menora zdarma nebo ilustrace Dioxin ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.