Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drozd šedohlavý (Ptáci) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý stahujte zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Drozd šedohlavý. Vektorový obrázek Drozd šedohlavý jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drozd šedohlavý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: yves_guillou

Tento obrázek s názvem (Drozd šedohlavý) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Drozd šedohlavý se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Muktada Sadr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD mechanika ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart MKV ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Drozd šedohlavý, Drozd šedohlavý, svg, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, klipart, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, download, cliparts, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, profilovka, letáky, oznámení, fotokniha, prospekty, magazín, PowerPoint, Facebook, seminární práce, office, plakát, Instagram, etikety, plakáty, manuály, brožury

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Taxi ke stažení, vektor Pixelové srdce ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Tmavé pivo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.