Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drozd šedohlavý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Drozd šedohlavý je v sekci Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mlýnek na maso ke stažení Podívejte se i na obrázek Nikola Tesla ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Schody nahoru zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, kliparty, download, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, svg, Drozd šedohlavý, free, Drozd šedohlavý, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, seminární práce, škola, plakáty, profilovka, openOffice, word, inkscape, blog, dokument, webové stránky, web, referáty, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Pirát ke stažení, klipart Cesmína ke stáhnutí nebo ilustrace Ubrus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.