Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drozd šedohlavý (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Drozd šedohlavý. Obrázek Drozd šedohlavý je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Drozd šedohlavý lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drozd šedohlavý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: yves_guillou

Obrázek, klipart pojmenovaný Drozd šedohlavý můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Drozd šedohlavý patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šapitó ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2020 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Irák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Ptáci, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, free, svg, ke stažení, vektor, Drozd šedohlavý, Drozd šedohlavý

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, profil, památník, Pinterest, pozvánky, openOffice, plakáty, dokument, video, Twitter, Instagram, web, webové stránky, časopis, wordpress

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Novoročenka 2021 zdarma, ilustrace Netradiční dárek ke stáhnutí nebo klipart Husa ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.