Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Drozd šedohlavý (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Drozd šedohlavý. Obrázek Drozd šedohlavý je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Drozd šedohlavý v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drozd šedohlavý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: yves_guillou

Sdílejte klipart nazvaný Drozd šedohlavý s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Drozd šedohlavý je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vytáčecí telefon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Aljaška zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Reportérka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, zdarma, Drozd šedohlavý, kliparty, free, Drozd šedohlavý, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, cliparts, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, diář, corelDraw, textové dokumenty, Adobe Illustrator, word, eshop, kalendář, webové stránky, pozvánky, Instagram, články, office, dokumenty, web, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Dharma ke stáhnutí, obrázek Kachní vejce zdarma nebo vektor Morče zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.