Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Drozd šedohlavý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Drozd šedohlavý patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Togo zdarma Podívejte se i na klipart Kokosový ořech ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Modrý veterán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Drozd šedohlavý, Drozd šedohlavý, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, svg, ilustrace, zdarma, klipart, free, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, word, dokumenty, škola, seminární práce, dokument, kalendář, plakáty, PowerPoint, plakát, pozvánky, Pinterest, profil, openOffice, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pes zdarma, ilustrace Policista ke stažení nebo vektor Artyčok ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.