Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Drozd šedohlavý, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Drozd šedohlavý. Klipart Drozd šedohlavý je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drozd šedohlavý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yves_guillou

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Drozd šedohlavý je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Maki ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čajový sáček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Stříbrný veterán zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Drozd šedohlavý, grafika, ilustrace, zdarma, free, kliparty, Ptáci, vektor, klipart, ilustrační obrázek, svg, cliparts, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, kalendář, referáty, Pinterest, profilovka, office, škola, avatar, PowerPoint, články, word, Facebook, corelDraw, fotokniha, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Náramkové hodinky ke stažení, vektor Důchodce ke stáhnutí nebo obrázek Limetka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.