Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drozd šedohlavý (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení

Drozd šedohlavý je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Drozd šedohlavý nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drozd šedohlavý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drozd šedohlavý ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1107
800x692
500x432
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 138 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: yves_guillou

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Drozd šedohlavý s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Drozd šedohlavý se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fialový vrtulník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPAM zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Otevřená obálka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, Drozd šedohlavý, Drozd šedohlavý, kliparty, obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, Ptáci, vektorový obrázek, grafika, download

Doporučené použití klipartu: diář, video, avatar, Facebook, seminární práce, openOffice, Instagram, Pinterest, fotokniha, časopis, referáty, web, kalendář, word, Twitter, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Křepel kalifornský ke stáhnutí, obrázek Abrahám zdarma nebo vektor Motýl s květinami zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.