Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lego panáček, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lego panáček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lego panáček. Pakliže si chcete obrázek Lego panáček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lego panáček zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lego panáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lego panáček ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

861x1600
688x1280
800x1486
269x500
86x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 782 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lego panáček je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znamení beran zdarma Podívejte se i na obrázek Červené zelí ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Slavnostní přípitek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, zdarma, ke stáhnutí, download, vektor, free, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Lego panáček, Muži, Lego panáček, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator , dokumenty, škola, office, plakáty, webové stránky, inkscape, corelDraw, PowerPoint, blog, textové dokumenty, avatar, fotokniha, pozvánky, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Veterán zdarma, klipart Smrkající smajlík ke stažení nebo ilustrace Tyranosaurus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.