Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rudý kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rudý kříž zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rudý kříž. Klipart Rudý kříž je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rudý kříž? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudý kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rudý kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudý kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1125x1600
900x1280
563x800
352x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 610 812 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rudý kříž je v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Myanmar ke stažení Podívejte se i na obrázek Žehlička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dráček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, free, Rudý kříž, vektor, zdarma, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, svg, ke stažení, ilustrace, Rudý kříž, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, referáty, avatar, články, plakát, textové dokumenty, corelDraw, časopis, Instagram, škola, office, word, prezentace, webové stránky, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mapa Norska ke stažení, klipart Lískový ořech ke stáhnutí nebo ilustrace Strážní věž zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.