Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Raketa, Doprava pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Raketa zdarma ke stažení

Raketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Raketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Raketa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Raketa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: purzen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Raketa je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tuřín ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Volant zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hornický znak ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Raketa, vektorový obrázek, vektor, Raketa, ilustrace, ke stáhnutí, download, kliparty, free, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, klipart, Doprava

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator , plakáty, plakát, dokument, škola, profil, Twitter, corelDraw, blog, kalendář, profilovka, webové stránky, inkscape, word, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Ztlumeno ke stáhnutí, vektor Jogurt zdarma nebo obrázek Meloun ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.