Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Raketa (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Raketa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Raketa. Obrázek Raketa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Raketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Raketa ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

915x1600
732x1280
457x800
286x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 889 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: purzen

Obrázek, klipart pojmenovaný Raketa můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Raketa se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýr gruyere ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Digitální znak 7 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, klipart, vektor, zdarma, cliparts, free, obrázek, ke stáhnutí, download, Raketa, ilustrační obrázek, ilustrace, Raketa, svg

Doporučené použití klipartu: blog, památník, Facebook, Adobe Illustrator, fotokniha, avatar, profilovka, word, profil, časopis, inkscape, škola, prezentace, plakáty, corelDraw, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Leguán zelený zdarma, obrázek, klipart Netopýr ke stáhnutí nebo vektorový klipart Řecká abeceda ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.