Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Airbus Beluga (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus Beluga zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Airbus Beluga. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Airbus Beluga lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus Beluga zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Airbus Beluga ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus Beluga ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 172 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: charner1963

Zaujal vás náš klipart Airbus Beluga? Potom se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Airbus Beluga je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Letadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční ozdoby ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Pedometr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, svg, Airbus Beluga, cliparts, klipart, vektor, Doprava, download, grafika, vektorový obrázek, Airbus Beluga, ilustrace, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, profil, web, plakáty, Instagram, dokumenty, profilovka, word, seminární práce, Facebook, diář, textové dokumenty, Twitter, office, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Závaží 5 kg zdarma, vektorový klipart Harmonika ke stáhnutí nebo obrázek, klipart M3U ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.