Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Airbus Beluga (Doprava) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Airbus Beluga zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Airbus Beluga. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Airbus Beluga. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus Beluga zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Airbus Beluga ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus Beluga ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: charner1963

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Airbus Beluga s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Airbus Beluga patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselé Velikonoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz focení ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený dráček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Doprava, download, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, svg, ke stažení, cliparts, Airbus Beluga, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, web, magazín, openOffice, etikety, časopis, kalendář, prezentace, Pinterest, seminární práce, pozvánky, video, inkscape, brožury, PowerPoint, dokumenty, profil

Mezi hezké kresby patří i klipart Rychlovarná konvice ke stažení, vektor Hamburger zdarma nebo obrázek Sněženka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.