Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černá medúza (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá medúza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Černá medúza. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá medúza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá medúza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá medúza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1159x1600
927x1280
580x800
362x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 746 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cirenovy

Líbí se vám klipart Černá medúza? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Černá medúza patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace MPE ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční hodiny ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Třešně ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, vektor, kliparty, free, ke stažení, Černá medúza, ilustrační obrázek, ilustrace, Zvířata, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Pinterest, Twitter, PowerPoint, dokumenty, web, etikety, Adobe Illustrator, openOffice, Facebook, prezentace, office, dokument, word, referáty, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Slepý smajlík ke stažení, ilustrace Tmavomodrá vlajka ke stažení nebo klipart Mandle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.