Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Malé písmeno W (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno W zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Malé písmeno W. Stahujte soubor Malé písmeno W ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno W zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno W ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno W ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 661 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Malé písmeno W s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Malé písmeno W patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Grónsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Phalaenopsis zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Syntetizér ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Symboly, kliparty, ilustrace, free, download, klipart, Malé písmeno W, cliparts, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, články, openOffice, PowerPoint, tiskoviny, eshop, office, Adobe Illustrator, časopis, dokumenty, prospekty, škola, dokument, seminární práce, památník, manuály, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ruce ke stáhnutí, klipart Scarlett Johansson ke stáhnutí nebo obrázek Betlémská hvězda zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.