Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Malé písmeno W (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Malé písmeno W zdarma ke stažení

Malé písmeno W je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Malé písmeno W je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Malé písmeno W? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno W zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno W ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno W ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Malé písmeno W? Pak se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Malé písmeno W je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Piraňa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak L ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Amor ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Symboly, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, free, cliparts, ke stažení, zdarma, Malé písmeno W, svg, Malé písmeno W, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profil, webové stránky, brožury, fotokniha, avatar, pozvánky, corelDraw, diplomová práce, koláž, inkscape, prezentace, video, logo, vstupenky, office, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Smajlík tulipán ke stažení, klipart Scarlett Johansson ke stáhnutí nebo vektor Irák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.