Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Malé písmeno W (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno W zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Malé písmeno W. Klipart Malé písmeno W je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno W zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Malé písmeno W ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno W ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Malé písmeno W s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Malé písmeno W je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zákaz psů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CSS icon zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Andělíčci ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, vektor, Malé písmeno W, vektorový obrázek, cliparts, svg, Symboly, zdarma, klipart, obrázek, Malé písmeno W, ilustrace, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokument, články, fotokniha, corelDraw, textové dokumenty, Twitter, referáty, wordpress, avatar, Adobe Illustrator, office, PowerPoint, web, seminární práce, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Koliha ke stáhnutí, vektorový klipart Lyndon Johnson zdarma nebo obrázek, klipart Hmoždinky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.