Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sendvič, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sendvič zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sendvič. Obrázek Sendvič je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Sendvič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sendvič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x890
1280x712
800x445
500x278
160x89

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sendvič je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gekon ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Jarní květiny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Fialový stromeček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, klipart, download, svg, Sendvič, vektor, zdarma, cliparts, ke stažení, Jídlo, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, profil, dokumenty, referáty, pozvánky, fotokniha, inkscape, Adobe Illustrator , Twitter, textové dokumenty, památník, kalendář, blog, corelDraw, office

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Semafory ke stáhnutí, vektor Brokolice zdarma nebo obrázek Zlaté číslo 3 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.