Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sendvič (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sendvič zdarma

Sendvič je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Sendvič v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sendvič ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x890
1280x712
800x445
500x278
160x89

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte klipart nazvaný Sendvič s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Sendvič patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Manny Pacquiao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlezelená stužka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený sliz ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sendvič, Sendvič, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, zdarma, Jídlo, grafika, klipart, vektorový obrázek, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, logo, památník, openOffice, manuály, avatar, diář, pozvánky, plakát, dokumenty, profil, letáky, koláž, Adobe Illustrator, corelDraw, prospekty, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektor JPG ke stáhnutí, klipart Konev ke stažení nebo klipart Paprika zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.