Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sendvič, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sendvič zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sendvič. Vektorová ilustrace Sendvič je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sendvič lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Sendvič ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sendvič ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x890
1280x712
800x445
500x278
160x89

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 270 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sendvič se nachází v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DVD ke stažení Podívejte se i na klipart Vlajka Súdánu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červené P zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, ilustrace, vektor, Sendvič, Jídlo, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, grafika, download, Sendvič, vektorový obrázek, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , památník, škola, fotokniha, profilovka, corelDraw, kalendář, články, Facebook, pozvánky, avatar, webové stránky, referáty, Twitter, dokument, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dáma ke stažení, ilustrace Robin Hood ke stáhnutí nebo vektor Čert zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.