Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinový dekor světlý. Kreslená ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinový dekor světlý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinový dekor světlý je v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelený smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Tulipány ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Foto složka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ilustrace, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts, Květinový dekor světlý, free, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, referáty, inkscape, profilovka, word, office, webové stránky, škola, PowerPoint, Adobe Illustrator , pozvánky, časopis, prezentace, textové dokumenty, Instagram, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Strašidelný hrad zdarma, klipart Král ke stažení nebo ilustrace Kadeřávek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem