Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinový dekor světlý. Kreslená ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor světlý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinový dekor světlý je v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bez lepku ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlaté N ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Nilský kříž zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, svg, obrázek, vektor, kliparty, cliparts, Květiny, ke stažení, Květinový dekor světlý, free, ilustrace, download, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, referáty, webové stránky, Adobe Illustrator , openOffice, corelDraw, word, prezentace, blog, články, seminární práce, Twitter, Facebook, PowerPoint, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Červená srdce ke stažení, vektor Mikrotužka ke stáhnutí nebo obrázek Beryl zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem