Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květinový dekor světlý. Kreslená ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor světlý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květinový dekor světlý je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Abstraktní květ zdarma Podívejte se i na ilustrace Škola ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Slepice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, Květinový dekor světlý, free, cliparts, vektor, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, klipart, Květiny, kliparty, ilustrační obrázek, Květinový dekor světlý, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, články, profilovka, inkscape, dokumenty, Instagram, plakát, seminární práce, textové dokumenty, avatar, prezentace, časopis, corelDraw, web, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Slavnostní přípitek zdarma, vektor Panda velká ke stažení nebo obrázek Zvonek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem