Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinový dekor světlý, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení

Květinový dekor světlý je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Květinový dekor světlý je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Květinový dekor světlý? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Květinový dekor světlý ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Květinový dekor světlý se nachází v sekci Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 3GP ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zajíc zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kraken ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květinový dekor světlý, svg, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, Květinový dekor světlý, ke stažení, free, download, Květiny, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, škola, seminární práce, plakát, Adobe Illustrator , openOffice, profilovka, textové dokumenty, profil, corelDraw, dokumenty, kalendář, web, Pinterest, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Svazijsko ke stáhnutí, obrázek Čarodějnice zdarma nebo klipart Kempingový vařič ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem