Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Květinový dekor světlý (Květiny) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Květinový dekor světlý bezplatně ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Květinový dekor světlý. Stahujte soubor Květinový dekor světlý ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Květinový dekor světlý? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květinový dekor světlý ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinový dekor světlý ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1513
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: aungkarns

Potěší nás, pokud budete tento klipart Květinový dekor světlý sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Květinový dekor světlý je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Šedá mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 8 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Limenitis trivena zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Květinový dekor světlý, cliparts, Květinový dekor světlý, free, obrázek, kliparty, ke stažení, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: etikety, brožury, kalendář, diplomová práce, word, časopis, dokument, prospekty, referáty, pozvánky, prezentace, dokumenty, fotokniha, diář, Instagram, plakát, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Kapradí zdarma, vektorový obrázek Tamburína zdarma nebo vektor Pixelová dýně ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem