Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Venkovní teploměr, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Venkovní teploměr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Venkovní teploměr. Klipart Venkovní teploměr je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venkovní teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Venkovní teploměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venkovní teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 325 499 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Venkovní teploměr se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Valentýnské pozadí ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Volejbalistka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Koťátko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, vektorový obrázek, download, svg, Venkovní teploměr, obrázek, kliparty, cliparts, klipart, ke stažení, zdarma, Venkovní teploměr, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, blog, referáty, corelDraw, profil, Pinterest, inkscape, Adobe Illustrator , kalendář, dokument, články, památník, Instagram, openOffice, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Goblin ke stáhnutí, ilustrace Červený netopýr zdarma nebo vektor Irská whiskey ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.