Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Venkovní teploměr (Přístroje) zdarma

Obrázek, klipart Venkovní teploměr zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Venkovní teploměr. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Venkovní teploměr v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Venkovní teploměr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venkovní teploměr zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Venkovní teploměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Venkovní teploměr ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 325 499 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hatalar205

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Venkovní teploměr s kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Venkovní teploměr je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Magnet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sbíječka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Páčidlo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, free, ke stažení, Venkovní teploměr, obrázek, download, ilustrační obrázek, Přístroje, klipart, svg, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, koláž, openOffice, oznámení, Pinterest, tiskoviny, škola, blog, Adobe Illustrator, word, fotografie, video, PowerPoint, kalendář, seminární práce, webové stránky, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Pero ke stáhnutí, obrázek, klipart Renault 4 ke stažení nebo obrázek, klipart Filipíny zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.