Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žlutá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žlutá ozdoba. Klipart Žlutá ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žlutá ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutá ozdoba je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ubrus zdarma Podívejte se i na ilustrace Dálnice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Škoda 1000 MB ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žlutá ozdoba, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, zdarma, klipart, svg, ilustrace, grafika, Vánoce, Žlutá ozdoba, ilustrační obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, škola, prezentace, profil, textové dokumenty, word, dokumenty, články, web, office, fotokniha, blog, seminární práce, PowerPoint, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kostarika zdarma, vektor Triceratops ke stažení nebo obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.