Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žlutá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žlutá ozdoba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žlutá ozdoba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 167 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žlutá ozdoba je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ředkev bílá ke stažení Podívejte se i na obrázek Kočičky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor AMR zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Žlutá ozdoba, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, Žlutá ozdoba, kliparty, svg, Vánoce, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, Twitter, PowerPoint, kalendář, corelDraw, web, dokumenty, pozvánky, prezentace, blog, plakáty, fotokniha, plakát, dokument, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hyundai Getz ke stažení, klipart Růžová ozdoba ke stáhnutí nebo ilustrace Noemova archa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.