Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žlutá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žlutá ozdoba. Klipart Žlutá ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žlutá ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žlutá ozdoba patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Banány zdarma Podívejte se i na vektor Tur ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialové auto ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Žlutá ozdoba, ilustrace, obrázek, download, Vánoce, ke stažení, grafika, cliparts, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, vektor, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, Instagram, avatar, články, kalendář, profilovka, blog, PowerPoint, openOffice, památník, časopis, inkscape, Facebook, textové dokumenty, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Johannes Gutenberg zdarma, obrázek Harfa ke stažení nebo klipart Mapa Nizozemí ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.