Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žlutá ozdoba (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá ozdoba ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Žlutá ozdoba. Stahujte soubor Žlutá ozdoba ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Žlutá ozdoba? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutá ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 691 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Žlutá ozdoba? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Žlutá ozdoba je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart 10 euro centů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche 911 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Abstraktní ananas ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Žlutá ozdoba, vektorový obrázek, download, cliparts, ke stažení, zdarma, kliparty, Žlutá ozdoba, obrázek, klipart, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: koláž, avatar, prezentace, etikety, office, Facebook, články, PowerPoint, webové stránky, eshop, brožury, bakalářská práce, katalog, dokument, profilovka, word, vizitky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Autobaterie ke stažení, ilustrace XLSB ke stáhnutí nebo vektor Digitální znak V ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.