Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kolie, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kolie. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolie zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kolie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolie ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kolie patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Garáž zdarma Podívejte se i na klipart Drozd šedohlavý ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mop ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Kolie, free, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, download, Zvířata, ke stažení, svg, obrázek, grafika, ilustrace, Kolie

Doporučené použití klipartu: Pinterest, office, články, plakát, avatar, webové stránky, word, seminární práce, blog, Instagram, pozvánky, corelDraw, inkscape, časopis, Facebook, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Dálkový ovladač zdarma, ilustrace Mapa Rwandy ke stažení nebo vektor Čáp ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.