Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parník, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parník zdarma ke stažení

Parník je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Parník je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Parník se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Odšťavňovač ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pouta zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Motorová pila ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, vektorový obrázek, Parník, ke stažení, free, svg, grafika, ilustrační obrázek, Doprava, klipart, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, profil, PowerPoint, kalendář, web, avatar, Adobe Illustrator , články, referáty, textové dokumenty, pozvánky, Facebook, fotokniha, seminární práce, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Srdíčko ke stáhnutí, obrázek Slečna pokladní zdarma nebo klipart Vyděšená dýně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?