Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parník, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parník zdarma ke stažení

Parník je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Parník je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Parník je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květina zdarma Podívejte se i na ilustrace Margarita ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pankáčka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, cliparts, free, kliparty, Parník, ke stažení, ilustrační obrázek, Parník, grafika, download, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, Instagram, památník, časopis, corelDraw, webové stránky, openOffice, office, prezentace, avatar, textové dokumenty, word, kalendář, dokumenty, web

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Černá labuť zdarma, vektor Koloběžka ke stažení nebo obrázek Sexy eyes ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?