Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Parník (Doprava) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Parník ke stažení zdarma

Parník je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Parník jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: koconmus

Obrázek, klipart pojmenovaný Parník můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Parník se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bezpečnostní kamera ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Finsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Souboj dobra a zla zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, kliparty, vektor, klipart, grafika, Doprava, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Parník, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, manuály, prospekty, PowerPoint, články, wordpress, word, openOffice, plakáty, fotokniha, diplomová práce, eshop, web, profil, prezentace, památník, video

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek OTS zdarma, obrázek Dominikánská republika ke stáhnutí nebo vektorový klipart Tmavomodrá vajíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?