Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parník, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parník zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Parník. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Parník ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Parník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Parník se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mangostana ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Evropy zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bandura ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, Doprava, ilustrace, Parník, vektorový obrázek, kliparty, vektor, download, ke stažení, Parník, obrázek, svg, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, avatar, Facebook, profilovka, PowerPoint, kalendář, Pinterest, profil, dokument, word, Instagram, corelDraw, inkscape, plakáty, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Rudý kříž ke stáhnutí, obrázek Úhlová bruska zdarma nebo klipart Červenka obecná ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?