Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Parník (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parník zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Parník. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Parník ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: koconmus

Potěší nás, pokud budete tento klipart Parník sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Parník je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chaplin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Robin Williams ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Québec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, vektorový obrázek, vektor, grafika, svg, obrázek, Parník, klipart, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, cliparts, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakát, word, textové dokumenty, office, diář, prezentace, Facebook, dokument, časopis, profil, referáty, Adobe Illustrator, seminární práce, video, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Holden Kingswood zdarma, vektorový klipart Harfa ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Slunečnice ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?