Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžová rtěnka (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Růžová rtěnka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Růžová rtěnka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Růžová rtěnka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžová rtěnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 264 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Růžová rtěnka? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Růžová rtěnka je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Polární liška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motyčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Modrý vlak zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, zdarma, ilustrace, grafika, klipart, ke stáhnutí, Růžová rtěnka, svg, vektorový obrázek, free, Láska, Růžová rtěnka, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, word, office, video, etikety, dokumenty, openOffice, wordpress, Twitter, referáty, dokument, fotokniha, Adobe Illustrator, web, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Kadeřávek zdarma, obrázek Elektrický zvonek ke stáhnutí nebo vektor Winston Churchill ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.