Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová rtěnka, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová rtěnka. Klipart Růžová rtěnka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžová rtěnka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová rtěnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžová rtěnka je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pixelový duch zdarma Podívejte se i na ilustrace Smeták ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dýně ninja ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, free, cliparts, ke stažení, vektor, obrázek, kliparty, grafika, download, Láska, ke stáhnutí, svg, Růžová rtěnka, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, seminární práce, dokument, profil, Pinterest, fotokniha, avatar, prezentace, web, Twitter, corelDraw, PowerPoint, openOffice, památník, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ovocný věnec zdarma, vektor Phragmipedium ke stažení nebo obrázek Mojžíš ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.