Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžová rtěnka (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová rtěnka ke stažení zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Růžová rtěnka. Stahujte klipart Růžová rtěnka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová rtěnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžová rtěnka s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Růžová rtěnka se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Obytná dodávka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Divočák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené H ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, klipart, zdarma, ke stažení, ilustrace, obrázek, vektor, cliparts, free, Růžová rtěnka, Růžová rtěnka

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, manuály, kalendář, fotokniha, magazín, škola, tiskoviny, Zoner Callisto, vstupenky, Adobe Illustrator, dokumenty, avatar, inkscape, brožury, deníček, eshop

Mezi hezké kresby patří i obrázek Su Ťij ke stažení, ilustrace Růžový hyacint zdarma nebo vektorový klipart Krabice bonbónů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.