Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová rtěnka, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení

Růžová rtěnka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Růžová rtěnka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžová rtěnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová rtěnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

674x1600
539x1280
337x800
210x500
67x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 264 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžová rtěnka se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialové vajíčko ke stažení Podívejte se i na klipart Lektvar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Krmítko pro ptáky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Růžová rtěnka, ilustrační obrázek, free, Růžová rtěnka, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, vektor, ke stažení, svg, download, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, kalendář, pozvánky, textové dokumenty, avatar, dokument, plakát, seminární práce, časopis, word, plakáty, profil, openOffice, office, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Citroen 2 CV ke stažení, ilustrace Souboj dobra a zla ke stáhnutí nebo vektor Dýně major zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.