Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lilek (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lilek zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Lilek. Stahujte klipart Lilek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lilek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

900x1600
720x1280
450x800
281x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 398 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hector gomez

Líbí se vám klipart Lilek? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Lilek je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oslíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 3 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace INI ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Lilek, svg, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, free, obrázek, klipart, vektor, Zelenina, Lilek, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: vstupenky, web, word, vizitky, eshop, profil, office, dokument, kalendář, škola, webové stránky, avatar, tiskoviny, prezentace, textové dokumenty, články, prospekty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Tuňák ke stažení, vektorový obrázek Toustovač ke stažení nebo ilustrace Kaki ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.