Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lilek (Zelenina) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lilek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lilek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lilek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lilek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

900x1600
720x1280
450x800
281x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 398 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hector gomez

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Lilek s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Lilek je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Papuchalk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Liv Tyler zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Neznámý soubor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, vektor, Zelenina, Lilek, zdarma, ilustrace, free, ke stažení, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Lilek, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, Facebook, word, škola, openOffice, office, inkscape, prezentace, etikety, profil, diář, referáty, brožury, Instagram, wordpress, prospekty, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Britská policistka ke stáhnutí, vektorový obrázek Toustovač ke stažení nebo obrázek, klipart Zlatá srdce zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.