Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lilek (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lilek zdarma ke stažení

Lilek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Lilek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lilek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

900x1600
720x1280
450x800
281x500
90x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 398 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hector gomez

Tento obrázek s názvem (Lilek) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Lilek patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Perníčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porcování hovězího ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červené K ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, kliparty, Lilek, svg, Zelenina, download, Lilek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, ke stažení, zdarma, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, časopis, škola, dokument, Pinterest, Facebook, wordpress, diář, avatar, Twitter, web, etikety, webové stránky, office, openOffice, video

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Svatojiřská stuha ke stažení, ilustrace Do Not Copy ke stažení nebo klipart Didgeridoo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.