Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vozíčkářka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vozíčkářka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vozíčkářka. Pakliže si chcete obrázek Vozíčkářka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Vozíčkářka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíčkářka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vozíčkářka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vozíčkářka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1027x1600
822x1280
514x800
321x500
103x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 488 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vozíčkářka se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Vozíčkářka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Kataru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté číslo 2 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Kiwi ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, obrázek, Ženy, klipart, zdarma, cliparts, download, ilustrace, free, Vozíčkářka, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, web, škola, avatar, office, časopis, seminární práce, plakáty, PowerPoint, pozvánky, textové dokumenty, webové stránky, profilovka, word, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Červené vajíčko ke stažení, vektorový klipart Zvoneček ke stažení nebo obrázek, klipart Akumulátory ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.