Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Skřítek (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Skřítek. Klipart Skřítek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skřítek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: SeriousTux

Sdílejte klipart nazvaný Skřítek s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Skřítek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Jed ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Píšťalka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnské blahopřání ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, Láska, vektorový obrázek, Skřítek, zdarma, free, svg, Skřítek, grafika, ke stažení, kliparty, download, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, diář, diplomová práce, referáty, web, avatar, Instagram, fotokniha, brožury, oznámení, dokumenty, wordpress, PowerPoint, Facebook, Zoner Callisto, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Ospalá dýně ke stáhnutí, obrázek Smajlík lékař ke stažení nebo ilustrace Jablíčko zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.