Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Skřítek. Vektorová ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Skřítek je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Prsten ke stažení Podívejte se i na obrázek Tříkolka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Venezuely zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, Láska, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, download, free, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, Skřítek, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, časopis, dokument, PowerPoint, škola, word, Facebook, web, blog, fotokniha, pozvánky, inkscape, avatar, profilovka, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pirátská loď ke stažení, klipart Jelly Beans ke stáhnutí nebo ilustrace Pyramida zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.