Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skřítek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skřítek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Skřítek se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Piškotový dort ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Nevidomá zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Filmové srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, download, svg, ke stažení, Skřítek, zdarma, Láska, klipart, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, corelDraw, referáty, plakáty, Twitter, inkscape, Adobe Illustrator , web, kalendář, office, textové dokumenty, Facebook, fotokniha, škola, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Košík s vajíčky ke stáhnutí, obrázek Srí Lanka zdarma nebo klipart Holub ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.