Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Skřítek (Láska) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Skřítek. Stahujte klipart Skřítek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: SeriousTux

Obrázek, klipart pojmenovaný Skřítek můžete sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Skřítek se nachází v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart George Washington ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bosna a Hercegovina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Turista zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Skřítek, ilustrace, vektorový obrázek, svg, obrázek, klipart, zdarma, download, ilustrační obrázek, Láska, cliparts, Skřítek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, škola, plakáty, pozvánky, openOffice, památník, office, word, dokument, Adobe Illustrator, plakát, inkscape, profil, avatar, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Zelené jablíčko zdarma, klipart Rakev ke stáhnutí nebo ilustrace Winston Churchill ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.