Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skřítek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Skřítek patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ježíš Kristus zdarma Podívejte se i na klipart Policista ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální číslo 8 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, vektor, grafika, svg, cliparts, Skřítek, Skřítek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, časopis, office, profilovka, web, profil, Pinterest, webové stránky, inkscape, PowerPoint, openOffice, corelDraw, referáty, dokument, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i klipart Vyplazený jazyk zdarma, ilustrace Mapa Tanzanie ke stažení nebo vektor Meloun ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.