Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skřítek, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Skřítek? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Skřítek je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Venezuely ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vánoční obálka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Květinový dekor světlý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Skřítek, obrázek, svg, grafika, kliparty, zdarma, Skřítek, download, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, Twitter, fotokniha, corelDraw, dokumenty, blog, kalendář, openOffice, Adobe Illustrator , referáty, textové dokumenty, word, Instagram, office, plakát, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kouření povoleno ke stažení, vektor Croissant ke stáhnutí nebo obrázek Silueta ježibaby zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.