Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Skřítek (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skřítek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Skřítek. Kreslená ilustrace Skřítek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Skřítek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skřítek ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1299x1600
1039x1280
650x800
406x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 403 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: SeriousTux

Sdílejte obrázek, klipart Skřítek s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Skřítek je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Barevná vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení ryby zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Chřest ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, Skřítek, Láska, svg, Skřítek, free, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, download, vektor, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, profilovka, avatar, články, Twitter, office, video, word, Pinterest, plakát, inkscape, referáty, pozvánky, seminární práce, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zlaté S ke stáhnutí, klipart Buddha zdarma nebo ilustrace 3D mapa Evropy zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.