Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Banány (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Banány ke stažení zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Banány. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Banány v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Banány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pitr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Banány sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Banány je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Činelista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Futomaki ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Chleba zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, svg, klipart, Ovoce, free, download, grafika, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, Banány, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotografie, avatar, Adobe Illustrator, textové dokumenty, profil, diplomová práce, Facebook, památník, plakát, pozvánky, prezentace, deníček, tiskoviny, video, logo, letáky, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Červené jablko zdarma, obrázek Zelený motýl ke stažení nebo obrázek, klipart Clark Gable ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.