Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Banány, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Banány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Banány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Banány je v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Halloween známka ke stažení Podívejte se i na obrázek CD složka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Semafor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, kliparty, svg, vektor, klipart, ilustrace, zdarma, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, Banány, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, word, Instagram, Adobe Illustrator , corelDraw, dokument, časopis, fotokniha, profilovka, dokumenty, office, škola, web, referáty, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Veselý duch ke stažení, klipart Fialový smajlík ke stáhnutí nebo ilustrace GAZ 21 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.