Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Banány (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Banány. Pakliže si chcete obrázek Banány stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Banány? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Banány ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pitr

Sdílejte obrázek, klipart Banány s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Banány je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Hnědé vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roháč zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Bubble tea ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Banány, ke stáhnutí, free, Banány, klipart, ke stažení, svg, vektor, cliparts, download, ilustrace, zdarma, grafika, Ovoce, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diář, profilovka, referáty, dokumenty, Instagram, profil, corelDraw, fotokniha, word, kalendář, Adobe Illustrator, web, blog, plakáty, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Havíř ke stáhnutí, vektorový klipart Česnek zdarma nebo obrázek, klipart Martináč měsíčitý zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.