Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Banány (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Banány ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Banány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pitr

Potěší nás, pokud budete tento klipart Banány sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Banány je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené M ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Margarita ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Latté macchiato ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, svg, Banány, obrázek, Ovoce, vektor, download, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, Banány, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, Twitter, web, časopis, prezentace, office, škola, články, textové dokumenty, profil, eshop, blog, referáty, word, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Úd ke stažení, ilustrace Kabriolet ke stažení nebo klipart Sněžení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.