Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Banány, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Banány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Banány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Banány patří do sekce Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žluté fazole zdarma Podívejte se i na vektor Sýkora koňadra ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kuřák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, Ovoce, zdarma, klipart, obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Banány, grafika, Banány, vektor

Doporučené použití klipartu: word, inkscape, památník, Facebook, škola, Pinterest, textové dokumenty, office, fotokniha, openOffice, avatar, prezentace, plakáty, články, webové stránky, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Citron zdarma, obrázek Dortík ke stažení nebo klipart Buben ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.