Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Banány, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Banány je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Banány je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Banány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Banány je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sklenice ke stažení Podívejte se i na ilustrace DOT ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Německa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, cliparts, download, obrázek, vektor, grafika, Ovoce, zdarma, Banány, ilustrační obrázek, Banány, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, webové stránky, profil, Adobe Illustrator , seminární práce, prezentace, inkscape, openOffice, corelDraw, časopis, škola, plakáty, referáty, Facebook, office, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Piknik ke stažení, vektor Fialové vajíčko ke stáhnutí nebo obrázek Pozor, duchové zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.