Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Banány (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Banány zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Banány. Obrázek Banány je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Banány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Banány ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x882
800x551
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 503 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pitr

Líbí se vám klipart Banány? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Banány patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Flétna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černé pivo ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sókratés ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Banány, grafika, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, Ovoce, zdarma, Banány, free, obrázek, svg, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: články, škola, seminární práce, eshop, blog, referáty, pozvánky, textové dokumenty, wordpress, dokument, PowerPoint, dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator, prezentace, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Růžoví smajlíci ke stažení, vektor Pixelové srdce ke stažení nebo obrázek Nůžky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.