Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Modrý drahokam (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Modrý drahokam. Kreslená ilustrace Modrý drahokam je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Astro

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Modrý drahokam s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Modrý drahokam je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sob polární ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení býk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Láska, vektor, free, Modrý drahokam, ilustrace, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, Modrý drahokam, download, cliparts, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, corelDraw, časopis, plakát, koláž, vizitky, kalendář, Instagram, škola, diář, pozvánky, prezentace, logo, etikety, prospekty, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Sushi s čajem ke stažení, vektor Přání k Halloweenu zdarma nebo vektor Znak býk ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty najdete také tam.