Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý drahokam, Láska do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Modrý drahokam. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý drahokam ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý drahokam je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Broskev zdarma Podívejte se i na obrázek Francouzský buldoček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor XML ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, svg, zdarma, vektorový obrázek, grafika, free, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Modrý drahokam, obrázek, kliparty, Láska, Modrý drahokam

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, fotokniha, památník, prezentace, Adobe Illustrator , office, profil, škola, referáty, plakáty, Twitter, avatar, pozvánky, web, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Tui zpěvný zdarma, klipart Karavan ke stažení nebo ilustrace Dýně frajer ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.