Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý drahokam (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Modrý drahokam. Pakliže si chcete obrázek Modrý drahokam stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý drahokam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Astro

Sdílejte klipart nazvaný Modrý drahokam s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Modrý drahokam patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeniny číslo 8 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Solární energie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Napoleon Bonaparte ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, download, Modrý drahokam, cliparts, Láska, ilustrace, zdarma, free, kliparty, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, Facebook, openOffice, památník, diář, wordpress, corelDraw, Pinterest, Adobe Illustrator, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, články, seminární práce, inkscape, video

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Santa Panda ke stáhnutí, vektor Volské oko zdarma nebo obrázek Slon zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.