Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý drahokam (Láska) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Modrý drahokam. Vektorová ilustrace Modrý drahokam je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý drahokam ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý drahokam ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1499
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Astro

Obrázek, klipart pojmenovaný Modrý drahokam můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Modrý drahokam se nachází v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vozíčkářka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení vodnář zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vydra ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, grafika, Láska, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, cliparts, svg, Modrý drahokam, free, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Adobe Illustrator, články, prezentace, plakáty, inkscape, web, textové dokumenty, avatar, škola, blog, video, etikety, referáty, fotokniha, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Červený pták ke stáhnutí, klipart Hrábě zdarma nebo ilustrace Plačící smajlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.