Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně ninja, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně ninja zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně ninja. Klipart Dýně ninja je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dýně ninja v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně ninja je v sekci Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašák na poli ke stažení Podívejte se i na obrázek Papoušek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slunečnice ve váze zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně ninja, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, vektor, zdarma, klipart, kliparty, svg, ke stažení, free, Dýně ninja, ilustrace, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, inkscape, webové stránky, corelDraw, dokumenty, textové dokumenty, plakáty, office, PowerPoint, fotokniha, word, Adobe Illustrator , Instagram, články, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Štědrý večer ke stažení, klipart Hříbky ke stáhnutí nebo ilustrace Okurek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.