Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně ninja, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně ninja zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dýně ninja. Klipart Dýně ninja je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Dýně ninja v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně ninja ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dýně ninja se nachází v sekci Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dítě ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Květina zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chroust ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, cliparts, ilustrace, kliparty, Dýně ninja, ke stáhnutí, Dýně ninja, vektor, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, referáty, prezentace, dokument, profilovka, word, dokumenty, plakát, textové dokumenty, Pinterest, webové stránky, plakáty, články, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Gramofonová deska ke stáhnutí, ilustrace Pastinák zdarma nebo vektor Smeták ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.