Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně ninja (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně ninja zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dýně ninja. Pakliže si chcete obrázek Dýně ninja stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Dýně ninja? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dýně ninja s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Dýně ninja se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kvajáva ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Los ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Dýně ninja, cliparts, klipart, download, zdarma, Halloween, ilustrační obrázek, Dýně ninja, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, svg, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: avatar, diář, kalendář, textové dokumenty, inkscape, blog, plakát, profilovka, škola, wordpress, pozvánky, corelDraw, etikety, eshop, prezentace, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Frankenstein ke stažení, vektorový obrázek Dýně ke stažení nebo vektorový obrázek Chatrč ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.