Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně ninja (Halloween) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně ninja zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dýně ninja. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Dýně ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dýně ninja s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Dýně ninja se nachází v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart První místo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Latinská abeceda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Sasanka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, free, klipart, download, Halloween, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, profil, Adobe Illustrator, web, škola, plakáty, Pinterest, časopis, office, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, etikety, referáty, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Dětské kolo zdarma, obrázek Dívka na pláži ke stáhnutí nebo vektor Hvězdnice pyrenejská ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.