Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dýně ninja (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně ninja zdarma ke stažení

Dýně ninja je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dýně ninja ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dýně ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dýně ninja sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Dýně ninja se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pixelové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelení smajlíci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Strašák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dýně ninja, ke stažení, Halloween, zdarma, free, cliparts, vektorový obrázek, download, ilustrace, Dýně ninja, obrázek, svg, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, office, pozvánky, brožury, profilovka, Twitter, deníček, video, vizitky, časopis, plakát, dokument, etikety, prospekty, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Čínský drak zdarma, vektorový klipart Kreslená ryba zdarma nebo vektorový klipart Krimpovací kleště ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.