Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dýně ninja (Halloween) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Dýně ninja ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dýně ninja. Doporučujeme stahovat obrázek Dýně ninja ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dýně ninja s vašimi kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Obrázek Dýně ninja je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kočičky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šinkansen ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Bouračka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, free, Dýně ninja, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, Dýně ninja, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, klipart, obrázek, Halloween

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, škola, články, textové dokumenty, tiskoviny, pozvánky, Instagram, eshop, office, Pinterest, wordpress, profil, manuály, PowerPoint, brožury, oznámení

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Rybí kost ke stažení, vektorový klipart Kreslená ryba zdarma nebo vektor Žába ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.