Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dýně ninja, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dýně ninja zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dýně ninja. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dýně ninja nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dýně ninja ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně ninja ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 211 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dýně ninja je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Binokulární dalekohled ke stažení Podívejte se i na obrázek Kapesní hodinky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tachometr zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, download, kliparty, ke stáhnutí, vektor, grafika, cliparts, Halloween, ilustrace, obrázek, zdarma, ke stažení, svg, Dýně ninja

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, Instagram, inkscape, památník, word, dokumenty, webové stránky, plakáty, corelDraw, referáty, prezentace, PowerPoint, Facebook, články, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Malina ke stažení, klipart Stehlík ke stáhnutí nebo ilustrace Dárek se stuhou zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.