Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Blahopřání k svátku (Ostatní) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Blahopřání k svátku ke stažení zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Blahopřání k svátku. Vektorová ilustrace Blahopřání k svátku je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Blahopřání k svátku v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k svátku zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Blahopřání k svátku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k svátku ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 271 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gustavorezende

Líbí se vám klipart Blahopřání k svátku? Pak se podělte s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Obrázek Blahopřání k svátku je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Páv korunkatý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený telefon ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Spojené Království ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, kliparty, download, cliparts, obrázek, free, svg, Blahopřání k svátku, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, Blahopřání k svátku, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, etikety, oznámení, prezentace, magazín, články, manuály, web, diplomová práce, Pinterest, Instagram, logo, Twitter, fotografie, textové dokumenty, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Šedá stužka ke stažení, vektorový klipart Květinová mřížka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Duhová housenka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.