Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Blahopřání k svátku (Ostatní) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Blahopřání k svátku zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Blahopřání k svátku. Obrázek Blahopřání k svátku je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k svátku zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blahopřání k svátku ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k svátku ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 271 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gustavorezende

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Blahopřání k svátku s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Blahopřání k svátku se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor MIDI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart AVI zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek XLS ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, Blahopřání k svátku, cliparts, klipart, download, vektorový obrázek, Ostatní, svg, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, ilustrace, Blahopřání k svátku, ke stažení

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, diář, koláž, profilovka, články, Pinterest, word, video, webové stránky, web, diplomová práce, oznámení, škola, wordpress, dokument, etikety, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Digitální číslo 2 ke stáhnutí, vektorový klipart Květinová mřížka ke stáhnutí nebo vektorový klipart GZ zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.