Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sada smajlíků (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení

Sada smajlíků je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Sada smajlíků v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sada smajlíků ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x526
1280x421
800x263
500x164
160x53

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 419 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: qubodup

Sdílejte obrázek, klipart Sada smajlíků s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Sada smajlíků je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlatá vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená oliva zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Vajíčka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ilustrační obrázek, Smajlíci, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, Sada smajlíků, klipart, free, download, ilustrace, zdarma, grafika, Sada smajlíků

Doporučené použití klipartu: magazín, plakát, profil, dokument, tiskoviny, wordpress, PowerPoint, vizitky, webové stránky, etikety, office, Pinterest, památník, inkscape, škola, prospekty, brožury

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Sýr gruyere ke stáhnutí, obrázek Turista zdarma nebo obrázek, klipart Cuba libre zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.