Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sada smajlíků, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sada smajlíků. Stahujte klipart Sada smajlíků v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sada smajlíků lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sada smajlíků ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x526
1280x421
800x263
500x164
160x53

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 419 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sada smajlíků se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace OGG soubor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Malé písmeno T zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pudink ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, klipart, Sada smajlíků, ke stažení, grafika, Smajlíci, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Sada smajlíků, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, fotokniha, kalendář, web, referáty, Facebook, profilovka, památník, textové dokumenty, dokumenty, prezentace, pozvánky, PowerPoint, seminární práce, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Srdíčka ke stáhnutí, ilustrace Indiánka zdarma nebo vektor Záchranka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.