Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sada smajlíků (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sada smajlíků. Klipart Sada smajlíků je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sada smajlíků ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x526
1280x421
800x263
500x164
160x53

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 419 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: qubodup

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Sada smajlíků s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Sada smajlíků patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špagety ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vidlicový prak ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, klipart, vektor, ke stáhnutí, kliparty, download, zdarma, grafika, Sada smajlíků, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Sada smajlíků

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, Adobe Illustrator, corelDraw, škola, inkscape, památník, video, textové dokumenty, plakáty, Facebook, referáty, PowerPoint, fotokniha, openOffice, word

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kvajáva ke stažení, vektor Hodiny ke stažení nebo obrázek Palačinky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.