Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sada smajlíků (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sada smajlíků. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sada smajlíků ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x526
1280x421
800x263
500x164
160x53

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 419 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: qubodup

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sada smajlíků s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Sada smajlíků se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžové srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Přípona CSS ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrace, Smajlíci, download, vektor, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: wordpress, prezentace, PowerPoint, plakát, corelDraw, referáty, památník, video, články, fotokniha, openOffice, profilovka, dokumenty, webové stránky, profil, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek ODG ke stažení, obrázek, klipart Azurová stužka ke stažení nebo vektorový klipart Sněhuláček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.