Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatá srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Zlatá srdce. Pakliže si chcete obrázek Zlatá srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlatá srdce? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatá srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 934 884 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatá srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart TEX ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pentelka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mandelinka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, Zlatá srdce, obrázek, vektor, ke stažení, free, kliparty, Láska, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, klipart, download, Zlatá srdce

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, referáty, textové dokumenty, Adobe Illustrator , plakát, památník, openOffice, corelDraw, web, avatar, PowerPoint, seminární práce, Instagram, dokumenty, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Lemur ke stáhnutí, klipart Brazílie zdarma nebo ilustrace Švýcarský nůž ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.