Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatá srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatá srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zlatá srdce. Stahujte klipart Zlatá srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Zlatá srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatá srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatá srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 934 884 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatá srdce patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Korzet zdarma Podívejte se i na klipart Krysa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Medvídek koala ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, cliparts, download, obrázek, kliparty, klipart, Zlatá srdce, free, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, svg, Láska, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, blog, prezentace, inkscape, openOffice, články, Instagram, Twitter, seminární práce, památník, word, škola, Pinterest, plakáty, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma, ilustrace Digitální znak Y ke stažení nebo vektor Slon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.