Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Panda se srdíčkem (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda se srdíčkem zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Panda se srdíčkem. Kreslená ilustrace Panda se srdíčkem je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Panda se srdíčkem? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda se srdíčkem zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Panda se srdíčkem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda se srdíčkem ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1298x1600
1038x1280
648x800
405x500
130x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: JayNick

Potěší nás, pokud budete tento klipart Panda se srdíčkem sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Panda se srdíčkem se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zamilovaní ptáci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětský vláček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Král zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Láska, obrázek, svg, kliparty, free, ilustrace, Panda se srdíčkem, ke stažení, vektor, download, zdarma, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, etikety, wordpress, kalendář, Instagram, seminární práce, Facebook, dokumenty, fotokniha, PowerPoint, blog, openOffice, plakáty, avatar, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Kakao zdarma, obrázek, klipart MP3 ke stáhnutí nebo vektorový klipart Polární liška ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.