Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Panda se srdíčkem, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Panda se srdíčkem zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Panda se srdíčkem. Stahujte klipart Panda se srdíčkem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda se srdíčkem zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Panda se srdíčkem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Panda se srdíčkem ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1298x1600
1038x1280
648x800
405x500
130x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 789 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Panda se srdíčkem je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Desktopový počítač zdarma Podívejte se i na obrázek PF 2020 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor HTML formát ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, Panda se srdíčkem, Panda se srdíčkem, vektorový obrázek, free, Láska, vektor, kliparty, ke stáhnutí, klipart, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, Adobe Illustrator , plakát, články, Instagram, kalendář, plakáty, památník, PowerPoint, profil, avatar, Facebook, corelDraw, word, blog

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kostýmy zdarma, klipart Mangusta ke stažení nebo ilustrace Molekula kofeinu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.