Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfista, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Golfista. Vektorová ilustrace Golfista je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Golfista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Golfista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Golfista je v sekci Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlašský ořech ke stažení Podívejte se i na ilustrace MKA ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dřevěné srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, Muži, klipart, ilustrace, Golfista, svg, ilustrační obrázek, download, cliparts, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, seminární práce, dokument, word, webové stránky, office, openOffice, blog, Facebook, Twitter, fotokniha, profilovka, PowerPoint, plakáty, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Čajový sáček ke stažení, vektor Lyndon Johnson ke stáhnutí nebo obrázek Digitální znak N zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.