Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfista, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Golfista. Vektorová ilustrace Golfista je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Golfista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Golfista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Golfista se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrkev ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pařez zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pandeiro ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, vektor, kliparty, grafika, klipart, cliparts, Muži, ke stažení, ilustrace, free, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, dokument, Instagram, pozvánky, profil, office, corelDraw, word, referáty, fotokniha, prezentace, škola, Facebook, dokumenty, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Pizza Capricciosa ke stáhnutí, ilustrace VW brouk zdarma nebo vektor Farma se zvířaty ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.