Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfista, Muži pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Golfista. Kreslená ilustrace Golfista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfista? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Golfista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Golfista je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DVD mechanika ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Konipas zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pákistán ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Golfista, Golfista, ilustrace, vektor, obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, grafika, svg, ke stažení, Muži

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, kalendář, profilovka, články, dokument, škola, PowerPoint, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, památník, časopis, openOffice, fotokniha, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Šaháda ke stáhnutí, klipart Liška zdarma nebo ilustrace Valentýnka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.