Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Golfista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfista zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Golfista. Klipart Golfista je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Golfista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

903x1600
722x1280
451x800
282x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 721 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Golfista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Golfista je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Nanuk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Družice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté C zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, free, Golfista, ke stažení, obrázek, Golfista, Muži, download, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: blog, web, seminární práce, profil, škola, plakát, časopis, referáty, wordpress, inkscape, word, kalendář, pozvánky, textové dokumenty, památník, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek OGG zdarma, obrázek Graffiti ke stáhnutí nebo vektor Monarcha ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.