Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lidé, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lidé zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lidé. Vektorová ilustrace Lidé je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lidé? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lidé zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lidé ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lidé ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1180
800x738
500x461
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 396 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lidé se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek M3U ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lenin zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Elektromobil ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lidé, Lidé, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Symboly, vektor, cliparts, zdarma, svg, obrázek, download, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, dokumenty, plakát, referáty, textové dokumenty, webové stránky, Twitter, pozvánky, PowerPoint, blog, Facebook, Pinterest, škola, corelDraw, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Snubní prstýnky ke stáhnutí, obrázek Znamení beran zdarma nebo klipart Mikrofón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.