Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lidé, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lidé zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lidé. Obrázek Lidé je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lidé zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lidé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lidé ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1180
800x738
500x461
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 396 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lidé je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Trnové srdce zdarma Podívejte se i na obrázek Vlk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Myslivec ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, klipart, cliparts, ke stáhnutí, Symboly, svg, Lidé, Lidé

Doporučené použití klipartu: office, PowerPoint, openOffice, blog, inkscape, Twitter, Pinterest, profil, pozvánky, plakáty, škola, profilovka, web, referáty, seminární práce, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kluk zdarma, klipart Charles Darwin ke stažení nebo ilustrace Pina Colada ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.