Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lidé (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lidé ke stažení zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Lidé. Vektorová ilustrace Lidé je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lidé zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lidé ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lidé ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1476
1280x1180
800x738
500x461
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 396 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Lidé s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Lidé je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růžová květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Visačka na dárky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatá vajíčka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, cliparts, download, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, Lidé, ke stažení, Lidé, vektorový obrázek, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, prospekty, vizitky, fotografie, dokumenty, pozvánky, deníček, profil, referáty, eshop, Zoner Callisto, plakáty, časopis, avatar, wordpress, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Sněhová vločka ke stažení, vektor Valentýnská bonboniéra zdarma nebo ilustrace Agentka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.