Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kouření zakázáno (Symboly) ke stažení

Obrázek, klipart Kouření zakázáno ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kouření zakázáno. Vektorový obrázek Kouření zakázáno jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kouření zakázáno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kouření zakázáno ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kouření zakázáno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 857 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Anonymous

Obrázek, klipart pojmenovaný Kouření zakázáno můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Kouření zakázáno je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart McLaren ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Itálie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Nektarinka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, kliparty, zdarma, Kouření zakázáno, ke stáhnutí, svg, ilustrace, grafika, cliparts, obrázek, Kouření zakázáno, download, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: logo, avatar, word, openOffice, video, etikety, prezentace, deníček, textové dokumenty, webové stránky, magazín, letáky, Twitter, brožury, pozvánky, plakáty, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Arménie zdarma, vektorový klipart Znamení býk zdarma nebo vektor Daniel Radcliffe ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.