Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zákaz telefonování (Symboly) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Zákaz telefonování zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zákaz telefonování. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz telefonování zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zákaz telefonování ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz telefonování ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 507 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: CrazyTerabyte

Tento obrázek s názvem (Zákaz telefonování) můžete sdílet s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Zákaz telefonování patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nosorožec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Volejbalistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mandelík hajní ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Symboly, grafika, klipart, svg, free, zdarma, Zákaz telefonování, Zákaz telefonování, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: eshop, Pinterest, deníček, diář, wordpress, bakalářská práce, letáky, word, openOffice, plakát, manuály, seminární práce, textové dokumenty, škola, pozvánky, Adobe Illustrator, tiskoviny

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Stromobytec ke stažení, vektorový obrázek Baset ke stáhnutí nebo klipart Havajanka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.