Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz telefonování, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz telefonování zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zákaz telefonování. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zákaz telefonování ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz telefonování zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zákaz telefonování ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz telefonování ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 507 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CrazyTerabyte

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zákaz telefonování se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek VW Scirocco ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mangostana zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace CSV ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, svg, Symboly, Zákaz telefonování, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, grafika, download, kliparty, zdarma, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, články, prezentace, Adobe Illustrator , Facebook, textové dokumenty, plakát, Pinterest, corelDraw, profil, web, časopis, Instagram, dokument, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Sushi ke stáhnutí, obrázek Mapa Dánska zdarma nebo klipart Zlatá rybka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.