Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autobusová zastávka, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Autobusová zastávka. Klipart Autobusová zastávka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Autobusová zastávka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobusová zastávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1025
1280x820
800x512
500x320
160x102

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Autobusová zastávka patří do sekce Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Foto složka zdarma Podívejte se i na vektor Překvapení ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý smajlík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, klipart, vektorový obrázek, kliparty, free, vektor, zdarma, grafika, Autobusová zastávka, download, Autobusová zastávka, ilustrace, ke stažení, Stavby

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, časopis, blog, pozvánky, Adobe Illustrator , fotokniha, památník, profil, word, PowerPoint, avatar, seminární práce, Twitter, škola, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ježíš zdarma, obrázek Brýlatý smajlík ke stažení nebo klipart Potkan ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.