Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autobusová zastávka, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Autobusová zastávka. Klipart Autobusová zastávka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Autobusová zastávka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobusová zastávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1025
1280x820
800x512
500x320
160x102

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Autobusová zastávka patří do sekce Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pevný disk zdarma Podívejte se i na vektor Rozhlas ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Satelit ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, obrázek, Autobusová zastávka, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, download, grafika, svg, ke stažení, Autobusová zastávka, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, fotokniha, škola, openOffice, PowerPoint, časopis, plakát, Twitter, word, Pinterest, webové stránky, seminární práce, prezentace, dokument, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jordánsko zdarma, obrázek Ovocný salát ke stažení nebo klipart Brazilská mapa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.