Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autobusová zastávka (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Autobusová zastávka. Doporučujeme stahovat obrázek Autobusová zastávka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Autobusová zastávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1025
1280x820
800x512
500x320
160x102

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 238 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Autobusová zastávka sdílet s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Autobusová zastávka patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční kometa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavomodrá vlajka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dharma zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, zdarma, Stavby, ilustrace, Autobusová zastávka, Autobusová zastávka, vektorový obrázek, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, video, seminární práce, webové stránky, dokumenty, magazín, dokument, textové dokumenty, články, památník, deníček, profil, prospekty, Adobe Illustrator, blog, plakáty, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Valentýnská srdce zdarma, obrázek Blahopřání k Vánocům ke stažení nebo obrázek Digitální znak 2 ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.