Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autobusová zastávka (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Autobusová zastávka. Obrázek Autobusová zastávka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Autobusová zastávka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobusová zastávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1025
1280x820
800x512
500x320
160x102

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 238 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Autobusová zastávka? Pak se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Autobusová zastávka se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelenina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno G ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Stan ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, svg, klipart, download, ke stáhnutí, Autobusová zastávka, grafika, obrázek, ilustrace, free, ilustrační obrázek, Autobusová zastávka, Stavby, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, Instagram, památník, kalendář, články, openOffice, plakáty, Twitter, profil, wordpress, Adobe Illustrator, corelDraw, fotokniha, web, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Turista ke stažení, vektorový obrázek Červík ke stažení nebo vektorový obrázek Kosa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.