Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Autobusová zastávka, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Autobusová zastávka. Klipart Autobusová zastávka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Autobusová zastávka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autobusová zastávka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1025
1280x820
800x512
500x320
160x102

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Autobusová zastávka je v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žena v bazénu ke stažení Podívejte se i na ilustrace Santa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Autobusová zastávka, vektorový obrázek, Autobusová zastávka, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, download, kliparty, svg, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, seminární práce, škola, Twitter, profil, kalendář, textové dokumenty, webové stránky, avatar, plakáty, články, pozvánky, časopis, Pinterest, inkscape, word

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Přípona ZIP ke stažení, vektor Malpa ke stáhnutí nebo obrázek Vysmátý smajlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.