Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autobusová zastávka (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení

Autobusová zastávka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobusová zastávka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobusová zastávka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobusová zastávka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1025
1280x820
800x512
500x320
160x102

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Autobusová zastávka s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Autobusová zastávka se nachází v sekci Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pampeliška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saranče zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Jesličky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, obrázek, Autobusová zastávka, Stavby, zdarma, download, ilustrace, ke stáhnutí, Autobusová zastávka, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, časopis, word, video, pozvánky, články, webové stránky, prezentace, dokument, profil, Instagram, seminární práce, corelDraw, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Mořský had ke stáhnutí, vektorový klipart Zvonečky zdarma nebo obrázek, klipart Saranče zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.