Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Orchidej (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Orchidej zadarmo ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Orchidej. Pakliže si chcete obrázek Orchidej stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Orchidej lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orchidej zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Orchidej ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orchidej ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

989x1600
791x1280
495x800
309x500
99x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 722 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: enolynn

Sdílejte klipart nazvaný Orchidej s partnery, kolegy a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Orchidej je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Karambola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální teploměr zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace 31.10. ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, free, grafika, klipart, ke stažení, kliparty, Orchidej, Květiny, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, plakát, prospekty, profilovka, textové dokumenty, letáky, eshop, fotokniha, webové stránky, corelDraw, wordpress, Instagram, blog, koláž, vizitky, video

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Plavec ke stáhnutí, ilustrace Mapa Mali ke stažení nebo ilustrace Houba zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.