Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Orchidej (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Orchidej zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Orchidej. Stahujte soubor Orchidej ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Orchidej lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orchidej zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Orchidej ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Orchidej ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

989x1600
791x1280
495x800
309x500
99x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 145 722 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: enolynn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Orchidej s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Orchidej se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toyota RAV 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angola zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Likvidátorka manželových úspor ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, grafika, Orchidej, klipart, ilustrace, Květiny, free, obrázek, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, katalog, fotokniha, články, prezentace, textové dokumenty, časopis, word, Adobe Illustrator, office, PowerPoint, etikety, dokument, diář, Instagram, corelDraw, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Králík ve vejci ke stáhnutí, ilustrace Mapa Mali ke stažení nebo vektorový klipart Kobylka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.