Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart CD složka (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CD složka ke stažení zdarma

Zajímavý obrázek s názvem CD složka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem CD složka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart CD složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 371 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart CD složka? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek CD složka patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Silvestrovská půlnoc ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jelly Beans ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Strakaté srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, svg, cliparts, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, Symboly, ke stažení, kliparty, obrázek, CD složka, vektor, free, CD složka

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator, referáty, bakalářská práce, deníček, PowerPoint, Twitter, prospekty, openOffice, diplomová práce, letáky, vstupenky, fotokniha, Zoner Callisto, web, plakát, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Růžový stromeček zdarma, vektor Stolní počítač ke stáhnutí nebo klipart Tryskáč ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.