Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek CD složka, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart CD složka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - CD složka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek CD složka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CD složka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 371 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CD složka se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sluchátka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor WC zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Darované vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, CD složka, free, vektorový obrázek, obrázek, download, svg, vektor, grafika, klipart, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, Symboly, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokumenty, škola, Pinterest, časopis, web, kalendář, dokument, avatar, profil, openOffice, inkscape, seminární práce, Adobe Illustrator , corelDraw, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Sterilovaná zelenina ke stáhnutí, obrázek Znak štír zdarma nebo klipart Průhledný duch ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.