Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek GZ, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart GZ zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je GZ. Kreslená ilustrace GZ je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart GZ zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart GZ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart GZ ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 327 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek GZ je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kazeta ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pacientka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuřátka s vejci ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, GZ, free, download, Symboly, vektor, svg, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, GZ, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, webové stránky, word, plakát, avatar, inkscape, Facebook, corelDraw, Adobe Illustrator , PowerPoint, Twitter, office, škola, plakáty, openOffice, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Malé písmeno L ke stáhnutí, klipart Vánoční blahopřání zdarma nebo ilustrace Námořník ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.