Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hlávkový salát (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Hlávkový salát. Klipart Hlávkový salát je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hlávkový salát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Zaujal vás náš klipart Hlávkový salát? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Hlávkový salát se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hlásná trouba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jed ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pařez zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Zelenina, Hlávkový salát, download, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, svg, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, grafika, Hlávkový salát, klipart, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, diář, referáty, časopis, Facebook, dokument, články, Pinterest, pozvánky, web, corelDraw, vstupenky, škola, profilovka, PowerPoint, etikety, deníček

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Paul von Hindenburg zdarma, klipart Třešně zdarma nebo vektorový klipart Bansuri ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.