Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hlávkový salát, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hlávkový salát. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hlávkový salát ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hlávkový salát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hlávkový salát se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Opera Sydney ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Paprika zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční obálka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, ke stáhnutí, Hlávkový salát, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, Zelenina, obrázek, Hlávkový salát, grafika, free, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , word, textové dokumenty, webové stránky, kalendář, web, pozvánky, Twitter, články, Pinterest, dokument, plakáty, Instagram, office, corelDraw, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vysmátá dýně ke stáhnutí, ilustrace Zajíc zdarma nebo vektor Sršeň ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.