Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hlávkový salát (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hlávkový salát. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Hlávkový salát. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hlávkový salát? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hlávkový salát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Hlávkový salát s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Hlávkový salát patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Želvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Byznysmen ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Benžo ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, svg, free, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Hlávkový salát, vektorový obrázek, download, ilustrace, cliparts, zdarma, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, profil, referáty, Twitter, památník, etikety, Facebook, fotokniha, Adobe Illustrator, pozvánky, kalendář, seminární práce, blog, PowerPoint, eshop

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Margarita ke stažení, obrázek Zeď ke stažení nebo vektor Kádinka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.