Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hlávkový salát (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hlávkový salát. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hlávkový salát ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek Hlávkový salát? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hlávkový salát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Obrázek, klipart pojmenovaný Hlávkový salát můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Hlávkový salát patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Beznohý pirát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, zdarma, Hlávkový salát, obrázek, svg, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Hlávkový salát, download, free, ilustrační obrázek, vektor, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, eshop, dokumenty, Instagram, památník, plakát, referáty, webové stránky, web, blog, etikety, články, inkscape, diář, video, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Pařez zdarma, vektor Abstraktní jahoda ke stáhnutí nebo obrázek Závodní auto ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.