Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Hlávkový salát (Zelenina) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Hlávkový salát k bezplatnému stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Hlávkový salát. Vektorová ilustrace Hlávkový salát je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hlávkový salát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte obrázek, klipart Hlávkový salát s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Hlávkový salát je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Družice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vědec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mrkající smajlík ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Hlávkový salát, Zelenina, ilustrace, svg, klipart, kliparty, download, grafika, ke stažení, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Hlávkový salát, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, vizitky, letáky, dokumenty, corelDraw, word, oznámení, profilovka, inkscape, referáty, škola, avatar, wordpress, magazín, koláž, Zoner Callisto, katalog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Červený telefon ke stáhnutí, klipart Třešně zdarma nebo obrázek, klipart Král zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.