Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jmelí (Vánoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Jmelí. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jmelí ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jmelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Jmelí s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Jmelí patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hambáč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žába zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Violistka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, Vánoce, ilustrační obrázek, free, obrázek, cliparts, Jmelí, kliparty, svg, vektorový obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, referáty, dokument, eshop, webové stránky, články, koláž, profilovka, vizitky, památník, kalendář, etikety, Twitter, wordpress, magazín, Instagram, brožury

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Krab ke stáhnutí, klipart Kleště štípačky ke stáhnutí nebo obrázek Kovová píšťalka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.