Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmelí, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Jmelí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Jmelí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jmelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jmelí je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mitsubishi ke stažení Podívejte se i na ilustrace Johannes Gutenberg ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Šimpanz zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, klipart, Vánoce, free, grafika, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, Jmelí, Jmelí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , openOffice, fotokniha, Facebook, avatar, referáty, word, office, blog, Twitter, dokumenty, profil, Instagram, časopis, PowerPoint, články

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Lollipop ke stažení, vektor Strom z kuliček ke stáhnutí nebo obrázek Spojené arabské emiráty zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.