Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jmelí (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Jmelí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Jmelí je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jmelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Jmelí s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Jmelí se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Halloween známka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Antilopa zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Píšťalka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, download, ilustrace, svg, grafika, ilustrační obrázek, Jmelí, vektor, free, ke stáhnutí, ke stažení, Jmelí, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, office, památník, dokument, časopis, inkscape, referáty, profilovka, web, word, wordpress, kalendář, etikety, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Monitor ke stáhnutí, vektorový obrázek Olejnička zdarma nebo vektorový obrázek Straka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.