Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jmelí (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jmelí. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Jmelí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jmelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Jmelí? Potom se podělte s ostatními na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Jmelí se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bagr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá sešívačka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vysokozdvižný vozík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, svg, Jmelí, Jmelí, zdarma, cliparts, ilustrace, Vánoce, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, články, plakáty, plakát, památník, profilovka, textové dokumenty, web, wordpress, profil, časopis, prezentace, blog, fotokniha, PowerPoint, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mark Twain zdarma, obrázek, klipart Houpací Santa ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zelená složka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.