Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmelí, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jmelí. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jmelí. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jmelí? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jmelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jmelí se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pizza ke stažení Podívejte se i na vektor Fialové Lamborghini ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mrakodrapy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, grafika, kliparty, free, ke stažení, ke stáhnutí, svg, klipart, vektor, Jmelí, download, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, časopis, word, avatar, seminární práce, web, webové stránky, Adobe Illustrator , fotokniha, corelDraw, plakát, inkscape, openOffice, škola, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hřbitov ke stažení, obrázek Motorová pila ke stáhnutí nebo klipart Bangladéš zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.