Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmelí, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jmelí. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Jmelí. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jmelí? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jmelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jmelí je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Skarab ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krocan zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Avokádo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Jmelí, ke stáhnutí, obrázek, svg, ilustrace, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, Vánoce, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, prezentace, Twitter, časopis, kalendář, články, webové stránky, openOffice, blog, Adobe Illustrator , profilovka, textové dokumenty, office, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Smajlík ke stáhnutí, klipart Zlatá srdce zdarma nebo ilustrace Ospalá dýně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.