Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jmelí (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Jmelí. Kreslená ilustrace Jmelí je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jmelí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jmelí sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Jmelí je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Větrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPS ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tříkolka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, kliparty, svg, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, free, zdarma, Jmelí, obrázek, Vánoce, Jmelí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, etikety, word, PowerPoint, plakát, prezentace, Pinterest, Adobe Illustrator, blog, web, profil, openOffice, časopis, wordpress, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Bangladéše ke stažení, klipart Dárek se stuhou ke stažení nebo ilustrace Medúza ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.