Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmelí, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmelí zdarma ke stažení

Jmelí je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Jmelí v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jmelí ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmelí ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 362 981 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jmelí se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace LHA ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hippie bus zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chodící sněhulák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, kliparty, free, svg, Vánoce, Jmelí, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, klipart, ke stažení, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, word, škola, dokumenty, avatar, PowerPoint, blog, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Facebook, plakáty, Instagram, plakát, Twitter, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Láska ke stáhnutí, ilustrace Modré vajíčko zdarma nebo vektor Chilli papričky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.