Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zmrzlina v kornoutu (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zmrzlina v kornoutu zdarma ke stažení

Zmrzlina v kornoutu je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zmrzlina v kornoutu je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlina v kornoutu zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zmrzlina v kornoutu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zmrzlina v kornoutu ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

920x1600
735x1280
460x800
287x500
92x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 252 763 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Chrisdesign

Obrázek, klipart pojmenovaný Zmrzlina v kornoutu můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Zmrzlina v kornoutu se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lebka 3D ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Somálsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červený pták zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zmrzlina v kornoutu, ilustrační obrázek, download, free, vektorový obrázek, Zmrzlina v kornoutu, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, vektor, Jídlo, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, diář, články, fotokniha, Twitter, magazín, dokumenty, video, Instagram, inkscape, eshop, Pinterest, časopis, profilovka, vstupenky, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Dětské nástroje zdarma, vektorový klipart Parník zdarma nebo vektorový klipart TXT ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.