Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hlásná trouba, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlásná trouba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hlásná trouba. Kreslená ilustrace Hlásná trouba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hlásná trouba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlásná trouba zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hlásná trouba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlásná trouba ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1277
1280x1022
800x639
500x399
160x128

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 670 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hlásná trouba se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modré zvonečky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hummus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Policajt ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Hlásná trouba, vektorový obrázek, vektor, Hlásná trouba, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, kliparty, ke stažení, svg, obrázek, Přístroje, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, časopis, profil, corelDraw, kalendář, škola, textové dokumenty, plakáty, pozvánky, Instagram, profilovka, office, dokument, word, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malé písmeno Y ke stáhnutí, obrázek Stříbrný prstýnek zdarma nebo klipart Mol ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.