Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlkodlak, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vlkodlak. Obrázek Vlkodlak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vlkodlak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Vlkodlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vlkodlak se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ford Mustang ke stažení Podívejte se i na klipart Sendvič ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Warszawa 210 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Vlkodlak, Halloween, kliparty, Vlkodlak, svg, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, free, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, profil, office, články, fotokniha, plakát, Pinterest, Twitter, blog, Facebook, word, kalendář, Adobe Illustrator , seminární práce, webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Lednice ke stažení, ilustrace Dívka na koštěti ke stáhnutí nebo vektor Narozeniny číslo 0 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem