Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vlkodlak (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Vlkodlak je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Vlkodlak je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlkodlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: feraliminal

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vlkodlak s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Vlkodlak je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Moskvič 407 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kosova ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Vozíčkáři ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stáhnutí, Halloween, zdarma, vektor, free, vektorový obrázek, cliparts, Vlkodlak, Vlkodlak, kliparty, svg, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: diář, Facebook, Adobe Illustrator, video, dokument, kalendář, Instagram, prezentace, wordpress, časopis, profil, corelDraw, openOffice, profilovka, Twitter, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Krůta ke stažení, vektorový klipart Ohryzek ke stažení nebo obrázek, klipart Modré vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem