Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vlkodlak (Halloween) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlkodlak stahujte zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Vlkodlak. Vektorový obrázek Vlkodlak je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlkodlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: feraliminal

Líbí se vám klipart Vlkodlak? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Vlkodlak patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Blondýnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slepičí vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Viola ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Vlkodlak, zdarma, download, cliparts, obrázek, free, Vlkodlak, svg, klipart, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, diplomová práce, fotokniha, prospekty, Twitter, profil, etikety, openOffice, eshop, plakát, Facebook, články, logo, word, kalendář, referáty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Letadlo ke stažení, klipart Pagoda ke stažení nebo klipart Růžový motýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem