Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlkodlak, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vlkodlak zdarma ke stažení

Vlkodlak je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Vlkodlak je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Vlkodlak? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vlkodlak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlkodlak ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1595x1600
1276x1280
798x800
499x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 678 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vlkodlak se nachází v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hydraulický zvedák ke stažení Podívejte se i na vektor Tank ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené E zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Halloween, kliparty, download, Vlkodlak, klipart, ilustrace, zdarma, svg, ke stáhnutí, vektor, free, grafika, Vlkodlak

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, plakáty, pozvánky, Twitter, Facebook, PowerPoint, word, inkscape, plakát, fotokniha, profilovka, dokumenty, dokument, škola, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Jahodník ke stažení, obrázek Zamilované labutě ke stáhnutí nebo klipart Nůžky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem