Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karty kára, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karty kára zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Karty kára. Klipart Karty kára je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty kára zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karty kára ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karty kára ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Karty kára je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slavnostní přípitek zdarma Podívejte se i na ilustrace Sójová omáčka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Citroen Ami6 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, grafika, obrázek, zdarma, kliparty, free, svg, klipart, Karty kára, cliparts, Symboly, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, profil, plakáty, referáty, PowerPoint, seminární práce, blog, openOffice, památník, textové dokumenty, dokumenty, Instagram, články, Pinterest, office

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Trumpeta zdarma, vektor Znamení blíženci ke stažení nebo obrázek Smajlík lízátko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.