Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čtyřkolka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřkolka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čtyřkolka. Vektorová ilustrace Čtyřkolka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřkolka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čtyřkolka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřkolka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x585
500x366
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čtyřkolka s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Čtyřkolka patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Symbol míru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Los ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Růžové vajíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čtyřkolka, klipart, free, vektor, zdarma, kliparty, Doprava, Čtyřkolka, ke stažení, obrázek, download, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, pozvánky, prezentace, Facebook, profilovka, kalendář, referáty, textové dokumenty, web, webové stránky, eshop, office, word, Pinterest, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Červené X ke stažení, ilustrace Červené E ke stažení nebo klipart Parfém ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.