Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čtyřkolka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřkolka stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Čtyřkolka. Klipart Čtyřkolka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřkolka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čtyřkolka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřkolka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x585
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 619 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Líbí se vám klipart Čtyřkolka? Pak se podělte se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Čtyřkolka patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vykulená dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré zvonečky ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lednička ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Čtyřkolka, vektorový obrázek, klipart, vektor, Čtyřkolka, ilustrační obrázek, download, zdarma, ilustrace, free, kliparty, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: eshop, Adobe Illustrator, diář, bakalářská práce, referáty, video, Twitter, Pinterest, časopis, profil, Zoner Callisto, profilovka, fotokniha, Instagram, inkscape, deníček, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Ředkev ke stažení, ilustrace Mapa Gambie ke stáhnutí nebo klipart 1 euro cent ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.